Koszyk
Pinball Brothers
Pinball Brothers to grupa inwestorów zjednoczona by sfinalizować upadły projekt Heighway Pinball. Pinball Brothers wykupiło wszelkie prawa do projektu ALIEN od niewypłacalnego Heighway Pinball i postanowiło dokończyć projekt już w rodzimej Skandynawii. Jak się domyślacie projekt dokończono i okazał się wielkim sukcesem. Alien pinball przyjął się bardzo dobrze w środowisku graczy i do dziś sprzedaje się świetnie. Pinball pojawił w dwóch wersjach ALIEN SV i limitowanej ALIEN LV. Po dwóch latach od premiery ALIENA, Pinball Brothers ogłosiło kolejny produkt ... fliper poświecony twórczości i historii brytyjskiego zespołu QUEEN.
Stern Pinball
Stern to nazwa dwóch różnych, ale powiązanych ze sobą firm zajmujących się grami zręcznościowymi. Firma Stern Electronics, Inc. produkowała zręcznościowe gry wideo i automaty pinball w latach 1977–1985. Dziś STERN PINBALL to jeden z największych i najbardziej znanych producentów który wydał od 2000 roku ponad 60 pozycji.
Jersey Jack Pinball
Jersey Jack Pinball, Inc. to amerykańska firma produkująca automaty do gry w pinball, która powstała w 2011 roku. Pierwszy stół wydany przez firmę, The Wizard of Oz, został wydany w 2013 roku. Cechą charakterystyczną maszyn jest 26” ekran LCD w budowany w backglass oraz bardzo innowacyjne podejście przy tworzeniu pola gry.
American Pinball
American Pinball jest firmą z Chicago, pinballowej stolicy świata. Misją tego producenta jest tworzyć najwyższej jakości maszyny, w których gracze zakochają się na lata. Zespół składa się z bardzo doświadczonych projektantów, którzy wiedzą jak połączyć wymagania kolekcjonerów, graczy oraz wendorów aby stworzyć maszynę doskonałą.
Chicago Gaming Company
Chicago Gaming Company jest relatywnie dość młodym producentem pinballi. Firma została założona w 2001 roku więc nie są też najmłodsi. Przez lata produkowali zręcznościowe gry VIDEO aż nie przejęli ekskluzywnych praw do reanimacji najbardziej znanych flipperów tak kultowych producentów jak Bally czy Williams. Do tej pory wydali odświeżone tytuły takie jak : Attack From Mars, Medieval Madness, Monster Bash czy też Cactus Canyon.
Spooky Pinball
Spooky Pinball to mała rodzinna firma prowadzona w Benton miasteczku o populacji poniżej 1000. Spooky uruchomiono produkcję w 2013 i od tego czasu wydali 6 tytułów takich jak : Rob Zombie’s Spookshow International, America’s Most Haunted, Alice Cooper’s Nightmare Castle, Rick and Morty, Halloween oraz Ultraman.
Dutch Pinball
DUTCH PINBALL jak sama nazwa wskazuje to holenderska fabryka. Na rynku są dość krótko bo od 2014. Pierwszy model THE BIG LEBOWSKI na rynku pojawił się w 2016 roku. W 2019 producent ogłosił wydanie nowej udoskonalonej wersji. Gra i odczucie podczas samej rozgrywki są niesamowite! W 2022 roku fabryka została przeniesiona do nowej większej i nowocześniejsze lokalizacji, która ma zwiększyć moce przerobowe tego producenta. Flipperowa kuźnia Dutch Pinball znana jest również z wydania zestawu aktualizującego grę Bride of Pinbot do Bride of Pinbot 2.0.
Wygodne raty od ... zł / miesięcznie.
Zobacz więcej
Wybierz Swój Pinball